حكيم خبر و اخبار حكمت حكيم خبر و اخبار حكمت .

حكيم خبر و اخبار حكمت

اخبار نوشته شب يلدا

نور، روز و روشنايي خورشيد، نشانه هايي از آفريدگار بود در حالي كه شب، تاريكي و سرما نشانه هايي از خريد كادو شب يلدا اهريمن. خريد كادو شب يلدا روزهاي بلندتر روزهاي پيروزي روشنايي بود، در حالي كه روزهاي كوتاه تر نشانه يي از غلبه تاريكي. چهل چراغ يا شب چراغاني نشانه كثرت است. آيين شب يلدا يا شب چله، خوردن آجيل مخصوص، هندوانه، انار و شيريني و ميوه هاي گوناگون است كه همه جنبه نمادي دارند و نشانه بركت، تندرستي، فراواني و خريد كادو شب يلدا شادكامي هستند. خريد كادو شب يلدا بايد گفت؛ همه ميدانيم كه هندوانه ميوهاي تابستاني ست؛ پس هندوانه علاوه بر سرخيش نمادي از خورشيد است و يادآور گرماي تابستان و حرارت است. شب چِله درهر منطقۀ ايران بنا برمقتضيات اقليمي و فرهنگي، با مجموعه اي از خوراكي ها و تنقلات تابستاني و پائيزي رايج درمحل، به ويژه ميوه هاي سه گانۀ سيب، انار و هندوانه جشن گرفته مي شود. خريد ساك كادويي يك انتخاب سريع و در عين حال شيك مي باشد و فقط كافي است هديه مورد نظر خود را درون ساك دستي بگذاريد و به شخص مورد نظر تقديم كنيد . مشاهده تغييرات مداوم شب و روز مردم را به اين باور رسانده بود كه شب و روز يا روشنايي و تاريكي در يك جنگ هميشگي به سر مي برند. اين جشن در ماه پارسي «دي» قرار دارد كه نام آفريننده در زمان قبل از زرتشتيان بوده است كه بعدها او به نام آفريننده نور معروف شد. در برخي ديگر از جاهاي ايران نيز شاهنامه خواني رواج دارد. شما نيز مي توانيد نظرات و ايده هاي خود را به ما منتقل كنيد تا با نام خودتان در اين صفحه خريد كادو شب يلدا خريد كادو شب يلدا ثبت كنيم. در «مهريشت» اوستا آمده است؛ «مهر از آسمان با هزاران چشم بر ايراني مي نگرد تا دروغي نگويد». اين جشن مراسمي آريايي است و پيروان ميتراييسم آن را از هزاران سال پيش در ايران برگزار مي خريد كادو شب يلدا كرده اند. خريد كادو شب يلدا يلدا و مراسمي كه در نخستين شب بلند زمستان و بلندترين شب سال برپا مي كنند سابقه يي بسيار دراز داشته و مربوط مي شود به ايزد مهر. براي كساني كه هر گونه نگراني در مورد دقيقا كجا و همچنين راهنمايي در مورد چگونگي استفاده از خريد كادو شب يلدا ، شما احتمالا مي توانيد با ما در صفحه وب تماس بگيريد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ساعت: توسط:سجاد ياسيني موضوع:

تابستون مطالعه ك نوشته شب يلدا

بهتر نيست به جاي آنكه عكس هاي يادگاري ديگران را لايك كنيد و در دل حسرت خوشگذراني هاي آن ها بخوريد، خودتان شب يلداي متفاوتي را رقم بزنيد؟ پيشنهاد مي دهيم از سايت فروشگاه اينترنتي ويستور بازديد كنيد و با خريد يك هديه شب يلدا، دلخوري ها را رفع كرده و شبي به يادماندني براي خود خريد كادو شب يلدا رقم بزنيد. اين هدايا با پارچهها و روبانهاي رنگارنگ تزيين ميشود و بـه دست عروس خانم سپرده ميشود. همه ما دوست داريم كه انار را در دستمان بگيريم و بخوريم چون اينطور خوشمزه تر به نظر ميرسد اما قاچ كردن و باز كردن انار كمي سخت است و باعث كثيف شدن بيش از حد دستانمان ميشود. در اين روز جنگ كردن و خونريزي، حتي كشتن گوسفند و مرغ هم خريد كادو شب يلدا ممنوع بود. اين خوراكي خوشمزه را در كنار چند برگ فال حافظ، تخمه آفتابگردان، مجسمه انار، ميوه خشك و آبنبات در يك پك زيبا تهيه كرده و با دادن اين هديه متفاوت به عزيزان خود، ذوق را در چشمان آن خريد كادو شب يلدا ها ببينيد. توجه داشته باشيد هديه اي را بخريد كه با فرهنگ ايراني و اين شب زيبا همخواني داشته باشد؛ زيرا به راحتي در ذهن ها ماندگار مي شود.

معمولا مهريه عروس را پول نقد تعيين مي كنند.

آن را كادو پيچ كرده و به خانه ميزباني كه شب يلدا را در آنجا مي خريد كادو شب يلدا گذرانيد ببريد. مطمئن باشيد با اين كار جالبي كه مي كنيد، حال و احوال زمستاني خانه را بسيار گرم كرده و شور و هيجان را به همه اعضاي خانواده خود هديه مي دهيد. يك هديه كوچك و دلگرم كننده؛ هديهاي كه با عشق و سليقه شما ساخته شده؛ لبخندي عميق بر چهره آن عزيز مينشاند. تنوع زيادي در خريد كادو يلدا وجود دارد كه حتي شايد باعث سردرگمي خريد كادو شب يلدا خريد كادو شب يلدا شما شود! آيا شما هم جز افرادي بوديد كه سال هاي گذشته تمام شب چله را در موبايل هاي خود به سر مي بريد و عزيزانتان را دلخور و دل آزرده مي كنيد؟ معمولا مهريه عروس را پول نقد تعيين مي كنند. بيشتر افراد معمولا از گرفتن پول نقد بهعنوان هديه خوشحال نميشوند و چيزهاي ديگر را خريد كادو شب يلدا ترجيح ميدهند. در آخر ديوان حافظ را كه نشانه اي از فرهنگ غني و ارزشمند ايراني است به ميزبان هديه خريد كادو شب يلدا دهيد. به يك كتاب فروشي مراجعه كرده و ديوان حافظي تهيه كنيد. با مراجعه به سايت ويستور، كالاهاي مورد نظر خود مانند ديوان حافظ، ماگ، شال و روسري، عروسك شب يلدا، پك دمنوش، ديواركوب يلدا يا غيره را انتخاب كنيد. اگر دوست داريد اين نوشتار را داشته باشيد و مايل به دريافت اطلاعات بسيار بيشتر در مورد خريد كادو شب يلدا لطفا به بازديد از وب سايت ما.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ساعت: توسط:سجاد ياسيني موضوع:

ايرنا مطلب شب يلدا

حتي ميوهآرايي هم امروز تنوع زيادي دارد. امروز هم اين آيين در پاكستان خريد كادو شب يلدا انجام ميشود. كادو براي شب يلدا اين مسئله را به خوبي يادآوري مي كند كه حتي يك دقيقه براي بيشتر با هم بودن ارزشمندترين چيز دنياست! از پر رنگ ترين رسوم زيباي ايراني ها در اين شب كادو خريد كادو شب يلدا خريد كادو شب يلدا شب يلداست. شما ميتوانيد اين خوراكيهاي خوشمزه و جذاب را با تم يلدايي سفارش داده و با دادن آن به عنوان كادو براي شب يلدا عزيزانتان را به وجد بياوريد. خريد كادو شب يلدا يكي ديگر از انتخابها در هديه براي آقايان لوازم شخصي برقي است. يكي از آداب شب يلدا گرفتن فال حافظ است. چه كادويي براي شب يلدا و شب چله بخريم ؟ شب يلدا براي تازه عروسها شيريني خاص خود را دارد. قطعا ذوقي كه در تزئين اين هدايا به كار رفته از خود هدايا چيزي كم ندارد و نشانه مهر و محبتي ست كه بين دو خانواده وجود دارد.

با ما براي بهترين عروسي سال برنامه ريزي كنيد!|قطعهاي طلا هم به منظور هديه به عروس در طبق قرار ميدهند.|به اين سيني طبق ميگويند.|پس كتاب را نميتوانيم بهترين هديه يلدا معرفي كنيم.

قطعا گرمي و صميميت خانوادهها را با اين هديه افزايش خواهيد داد. خريد كادو شب يلدا در حاليكه نبايد هدف اصلي اين سنت كه شادي و كنارهم بودن است را فراموش خريد كادو شب يلدا كرد. فراموش نكنيد، علم، راهگشاي همه مشكلات ما نيست. با ما براي بهترين عروسي سال برنامه ريزي كنيد! روابط مهمترين بخش از زندگي هر يك از ما هست و با رسيدن شب يلدا سال 99 آغازي دوباره خريد كادو شب يلدا خواهند داشت. گاهي يك ديوان حافظ در بين طبق چلهاي عروس قرار ميدهند. قطعهاي طلا هم به منظور هديه به عروس در طبق قرار ميدهند. خريد كادو شب يلدا به اين سيني طبق ميگويند. نقل، شيريني و كله قند كه نماد بركت و شيرين كامي است حتما جاي خود را در طبق دارد. رنگ قرمز كه نمادي از يلدا ست نقش پررنگي در اين تزئينات دارد. پس كتاب را نميتوانيم بهترين هديه يلدا معرفي كنيم. آقايان زيادي نيستند كه به دستشان دستبند بياندازند اما اگر مرد زندگي شما از دستبند خوشش ميآيد، بايد براي او بهترين دستبند را هديه بگيريد. اگر شما اين مقاله را تحسين مي كنيد، مايليد اطلاعات بيشتري در مورد خريد كادو شب يلدا بدست آوريد به سايت ما مراجعه كنيد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ساعت: توسط:سجاد ياسيني موضوع:

در كشور ايران و جهان شب مطلب يلدا

"براي اين كار نياز به پلاستيك سلفون، سيم گل سازي نازك داريد. خريد كادو شب يلدا براي اين كار فقط بايد قالبهاي يخ را با آب پر كنيد و قبل از گذاشتن در فريزر داخلهر كدام چند عدد دانه انار بيندازيد. با كمك چاقو و به آرامي پوست انار را جدا كنيد (شبيه پوست كندن پرتغال) و مواظب باشيد كه پوست ترك خريد كادو شب يلدا بر ندارد. = >خريد كادو شب يلدا خريد كادو شب يلدا هر كدام از حلقههاي سيمي را به نوبت روي سلفون بگذاريد و داخل آنها را مانند تصوير زير با دانههاي انار پر كنيد. علاوه بر روشهاي بالا براي سرو انار در شب يلدا ميتوانيد انارهاي شب يلداي خود را به شيوههاي زير نيز تزيين كنيد. يلدا يكي از كهنترين آيينهاي ايرانيان به معناي به معناي ولادت، زايش و زادروز خورشيد(مهر، ميترا) است؛ زايش نور ايزدي و خريد كادو شب يلدا شكست تاريكي. او با تأكيد بر اينكه هر يك از خوراكيها فلسفهاي دارند، ميگويد كه سيب نماد زايايي و باروري است، براي همين هم در شب يلدا حتما براي عروس برده ميشود." "ايرانيان طبق رسوم قديمي خود در روزهاي عيد ملي يا مذهبي نظير نوروز بر سر سفره هفت سين، و يا شب يلدا فال ميگيرند. =>خريد كادو شب يلدا يكي از لذت بخش ترين قسمت هاي مراسم شب يلدا، خوردن خوراكي هاي خوشمزه است. در گذشته، آيينهايي در اين هنگام برگزار ميشده است كه يكي از آنها جشني شبانه و بيداري تا بامداد و تماشاي طلوع خورشيد تازه متولد شده، بوده است. در فرهنگ باستاني ما، يلدا به زادروز خورشيد و آغاز انقلاب زمستاني ميxadرسد. براي مركز گل نيز ميتوانيد مداري دانه انار را درون يك سلفون بريزيد و به شكل توپ در بياوريد يا از ميوههاي ديگر مثل سيب خريد كادو شب يلدا استفاده كنيد. ابتدا انارهايتان را دانه كنيد و در يك ظرف بريزيد. خريد كادو شب يلدا در اين روش ابتدا بايد كمي پايينتر از گل انار را با كمك يك چاقو برش بزنيد سپس با كمك يك قيچي دور تا دور آن را به صورت دندانه دندانه بچينيد. در دورههاي مختلف تاريخي از واژه «يلدا» بهمعناي «بلند و تاريك» بهوفور استفاده كردهاند كه به زلف يار و شب هجران اشاره دارد. يك ايده جالب ديگر براي استفاده از انار در شب يلدا درست كردن يخهاي اناري است." اگر شما هر گونه سوالي در رابطه با كجا و نحوه استفاده از خريد كادو شب يلدا داريد، مي توانيد با ما در صفحه وب تماس بگيريد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ساعت: توسط:سجاد ياسيني موضوع:

بهترين جديدترين كادو شب يلدا

شب چله يكي از سنت هاي باستاني ما ايرانيان است كه پس از گذشت چندين سال هنوز پابرجاست، اما علت جشن گرفتن شب يلدا را در اين مقاله بخوانيد. يلدا و جشن هايي كه در اين شب برگزار مي شود، يك سنت خريد كادو شب يلدا باستاني خريد كادو شب يلدا است. تعدادي از هتلهاي اين شهر مراسم شادي را براي شب يلدا در مشهد خريد كادو شب يلدا تدارك ديدهاند. آداب و رسوم يا مناسك شب يلدا كه به صورت فردي يا جمعي برگزار مي شود، بُعد رفتاري يا ظاهري آن به شمار خريد كادو شب يلدا مي آيد. همچنين گفته شده است در اين شب مرسوم بوده درخت سرو را كه نماد آزادگي، سربلندي و پايداري مي باشد، آذين بندي خريد كادو شب يلدا مي نمودند. خريد كادو شب يلدا در برخي شهرها آذين بندي درخت سرو مرسوم بوده است. اين درخت در تاريخ طولاني ايران زمين و ادبيات آن پيام آور پايداري و ناميرايي معرفي شده است. مكُران به درخت خرما(نخل)،اتاق خواب ديدني يك عروس بلوچ مك يا مچ مي گويند. مي زند. تو محرم هر رازي! حالا بر حسب بودجه اي كه داريد مي توانيد عطر يا ادكلن براي فرد مورد نظرتان خريداري كنيد. و از اين جهت همواره مورد احترام بوده است. اما پر واضح است كه جشن مذكور داراي بعد معنايي يا باطني نيز بوده است. يلدا امروزه نيز در ايران همچون گذشته گرامي داشته مي شود و در جاي جاي ايران اسلامي نيز مرسوم است. خريد كادو شب يلدا در گذشته ها مردم بر بلندي ها يا كوه ها مي رفتند تا ستاره ايزد مهر (تيشتر ) را كه به شباهنگ نيز معروف است در آسمان تاريك رويت كنند. در اين شب رسم بر آن بوده تا ميزبان، ديوان حافظ را در اختيار بزرگ خانواده قرار دهد و آنگاه ميهمانان هر كدام نيت نموده و وي براي آنان تفالي به حافظ خريد كادو شب يلدا مي زند. تو محرم هر رازي! پاسخ مدير:ممنون از شما و مرسي از آرزوي قشنگتون ان شالله خوشبخت بشيد. خواندن شاهنامه در كنار ديوان حافظ از ديگر رسوم رايج اين شب به شمار مي رود. اگر دوست داريد اين نوشتار را داشته باشيد و مايل به دريافت اطلاعات بسيار بيشتر در مورد خريد كادو شب يلدا لطفا به بازديد از وب سايت ما.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ساعت: توسط:سجاد ياسيني موضوع:

مدل چگونگي يلدا

در عصر موبايل و شبكههاي اجتماعي بسياري از سنتهاي جذاب قديمي هم رنگ و بوي جديدي به خود گرفته خريد كادو شب يلدا است. اين طرح محبتي كودكانه و جذاب دارد و مي تواند علاقه شما را به محبوبتان خريد كادو شب يلدا ابراز كند. بعضي از آقايان به لباس هاي ورزشي علاقه زيادي دارند و شما با خريد اين لباس ها مي توانيد آن ها را خوشحال كرده و حتي براي ورزش كردن


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ساعت: توسط:سجاد ياسيني موضوع:

چي بخوانيد از بخريم شب يلدا

بعد از مخلوط كردن؛ آن را روي ساج برشته و سپس با بادام، گردو، كشمش، سياهدانه و كنجد تزئين ميكنند. خريد كادو شب يلدا ابتدا انار را پوست بكنيد و آن را با چاقو به قطعات كوچكتر تقسيم خريد كادو شب يلدا كنيد. پوست سر انار را با چاقو جدا كنيد و لبههاي آن را به صورت هفت هشتي خريد كادو شب يلدا برش دهيد. خريد كادو شب يلدا براي ساخت يك گل رز، به تعداد زيادي گلبرگ با سايزهاي مختلف نياز داريد، براي قسمت داخلي گل، گلبرگ هاي كوچكتر و براي قسمتهاي بيروني گلبرگ هاي بزرگتر. انار يك ميوه پاييزي است از ديرباز سر سفره شب يلدا يا شب چله ايرانيان جاي داشته خريد كادو شب يلدا است. در آخرين لحظه ها نيز كساني را مي بينيم كه از سر كار برگشته و ميوه هايي چون خربزه و هندوانه و انار را كه به آساني نمي توان در بخچال نگهداري كرد، مي خرند . پوست سر انار كه قبلا بريده و لبههاي آن را با قيچي تزئين كرده ايد را با چسب مايع روي قسمت جمع شده بچسبانيد. همچين تحقيقات روانشناسان مبني بر اين است كه هر عطري در ذهن انسانها تداعي كننده خاطرات بخصوصي مي باشد، در واقع با بوئيدن، خاطرات در ذهن ما شكل مي گيرند. خانواده عروس نيز در ظروف هدايا يك جفت جوراب يا دستكش پشمي بهعنوان پاسخ به حرمت خانواده داماد ميگذارند. هر يك از مجموعههاي به هم چسبيده انار را روي يك سيخ چوبي كه قبلا تهيه كردهايد و در اندازههاي مختلف هستند، بزنيد. خريد كادو شب يلدا يك سلفون نازك را به صورت مربع و به اندازه دلخواه ببريد و درون آن را با دانه هاي انار پر كنيد. در مجموع اينها آدابي هستند كه از فرهنگ باستاني مهر در ميان مردم باقي مانده و هر سال با شب يلدا نو ميشوند. اغلب مردم بر اين باورند كه اگر در شب يلدا هندوانه بخورند در طول زمستان سرما نخواهند خورد. خريد كادو شب يلدا خريد كادو شب يلدا لازم به ذكر است كه ارزش غذايي انار شيرين بهتر از انار ترش ميباشد چون در انار ترش مواد اسيدي مثل اسيدسيتريك و اسيد ماليك وجود دارد كه باعث ايجاد ناراحتي در برخي افراد خواهد شد. هنگامي كه شما اين مقاله را دوست داشتيد، مايل به اطلاعات بيشتري در رابطه با خريد كادو شب يلدا وب سايت خود باشيد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ساعت: توسط:سجاد ياسيني موضوع:

98كليه جديدترين چيز درمورد شب يلدا

مثل ايام قديم كه معمولا خانواده ها در سفرهاي زيارتي مشهد و كربلا و مكه سجاده هاي نفيسي ميخريدند و براي روزي كه عروس دار يا داماد دار ميشدند نگه ميداشتند . عده يي از متولدين اين ماه به مسافرت هاي شغلي خريد كادو شب يلدا مي خريد كادو شب يلدا روند. شما مي توانيد سبدي بزرگ انتخاب كنيد و آن را پر از وسايل تزئيني كنيد. خريد كادو شب يلدا سنت هاي كهن ايرانيان همواره دلنشين و جالب و پر از فلسفه و حكمت هاي خاص است. در كنار هندوانه و انار براي كيك مي تونيد از گل هاي خوراكي هم استفاده كنيد و يا مثل تصاوير زير از ميوه ها براي تزيين كيك يلداي عروس استفاده كنيد. شب چله يا شب يلدا يكي از جشن هايي است كه همه ساله در سي ام آذر ماه هر سال برگذار مي شود . در فرهنگ لغات اينxadگونه تعريف شده: آخرين شب پاييز در نيمكره شمالي و بلندترين شب سال (مقارن ميلاد عيسي)”. شب يلدا يا شب چله آخرين روز فصل پاييز، شب اول زمستان و بلندترين شب سال است. ="" >خريد كادو شب يلدا انتخاب گل يا گلدان براي عروس و داماد بسيار انتخاب مناسبي است ميتوانيد از گلدان هايي با طرح يلدا استفاده كنيد و با روبان قرمز آن ها را تزيين كنيد. هداياي مثل جاشمعي، كوزههاي سفالي، سفرههاي قلمكار و ترمه وساير محصولات ازين دست اگر با رنگ و نمادي از شب يلدا همراه باشند به هديهاي ايدهآل براي تقديم به نزديكان بدل ميشود. اگر هديه اي كه مي خواهيد استفاده كنيد بسيار براي شما مهم است پيشنهاد مي كنيم ادامه ي مطلب را از دست ندهيد! اگر ميخواهيد خرج و هزينه ي اضافي نكنيد مي توانيد از طلاهاي سبك و اسپرتي كه اين روز ها بسيار تِرِند هستند استفاده خريد كادو شب يلدا كنيد . در اينجا تلاش كرده ايم تا اين رنگ و بوي ايراني بودن در تمام هديه تبليغاتي شب يلدا به وضوح به مشام خريد كادو شب يلدا خريد كادو شب يلدا خريد كادو شب يلدا برسد. نگران نباشيد اگر نمي خواهيد هزينه زيادي بابت خريد كادوي شب يلدا داماد كنيد نگران نباشيد گزينه هاي ارزاني هم در اين پست براي شما در نظر گرفته ايم. طرح هاي انار بسيار درخور اين مناسبت است! اگر شما اين مقاله را تحسين مي كنيد، مايليد اطلاعات بيشتري در مورد خريد كادو شب يلدا بدست آوريد به سايت ما مراجعه كنيد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ساعت: توسط:سجاد ياسيني موضوع:

مشاهده و دوبيتي شب يلدا

مادرتان دلتنگ يك دوست است؟ «بلندترين شب سال» همراه با دورهميها و آداب و رسوم خاصي است كه از ديرباز رواج داشته و امروز همچنان در ميان زندگي رو به مدرن ايرانيان جايگاه خود را حفظ كرده است. علاوه بر ايرانيان سراسر كشور كه شب يلدا را مظهري از شادي مي دانستند، مردمان اقوام ديگر نيز در آخرين شب پاييز، دور هم جمع مي شدند و زيبايي اين شب بلند را پاس مي داشتند. بين غير فارسي زبانان نيز تاريخچه و ردپاي جشن آخرين شب پاييز ديده خريد كادو شب يلدا مي شود. حتي گفته مي شود مسيحيان سرزمين هاي اروپايي نيز در قرن هاي گذشته، آخرين شب پاييز و تولد حضرت مسيح را با يكديگر جشن مي گرفتند. اين بود كه ايرانيان باستان، آخر پاييز و اول زمستان را شب زايش مهر يا زايش خورشيد ميخواندند و براي آن جشن بزرگي بر خريد كادو شب يلدا پا ميكردند. اما بايد توجه كرد با اينكه چربي موجود در آجيل از نوع مضر نيست، اما داراي كالري بالايي است و براي جلوگيري از افزايش وزن در خوردن آن بايد اعتدال رعايت شود. قدرداني را از همين شب شروع كنيد. با توجه به وضعيت شيوع كرونا در كشور و لزوم دوري از تجمعات، برخي محدوديتها براي شب يلدا در نظر گرفته خريد كادو شب يلدا خواهد خريد كادو شب يلدا شد. خريد كادو شب يلدا در برخي ديگر از نقاط ايران "شاهنامه خواني" رواج دارد، نقل خاطرات و قصه گويي پدربزرگها و مادربزرگها نيز يكي از مواردي است كه يلدا را براي خانواده ايراني دلپذيرتر ميكند . از همسرتان كه در چيدن سفره كمك كرده، از يكي از مهمان ها كه برايتان هديه آورده و از كساني كه در آوردن غذا به شما كمك كرده اند يكي يكي تشكر خريد كادو شب يلدا كنيد. خريد كادو شب يلدا روانشناسان مي گويند قدرداني فقط در ديگران احساسخوبي ايجاد نمي كند، بلكه شما را هم شادتر مي كند. قدرداني را از همين شب شروع كنيد. خريد كادو شب يلدا پانتوميم يا بازي با كارت هاي كه يلداي شما را لذتبخش تر كنند، كم نيستند. براي خريد هديه ساگرد ازدواج، عيد، شب يلدا يا تولد براي آقايان ما به شما كنسول بازي Xbox Oe S ALL DIGITAL را معرفي ميكنيم كه قيمت ارزانتري نسبت به PlayStatio 4 دارد. اگر شما اين مقاله را تحسين مي كنيد، مايليد اطلاعات بيشتري در مورد خريد كادو شب يلدا بدست آوريد به سايت ما مراجعه كنيد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ساعت: توسط:سجاد ياسيني موضوع:

كليه چيز اخبار درمورد شب يلدا

شما چه رسوم و آدابي در شب يلدا داريد كه در اين مقاله از قلم افتاده است؟ اين شب بسيار مورد توجه ايرانيان است و جشن ها و شب نشيني هايي در اين شب توسط مردم اقصي نقاط كشور برگزار مي شود. قرار دادن ميوه خشك شامل پرتقال خشك، لواشك و غيره نيز بسيار مناسب براي هديه در شب يلدا مي باشد. خوبي كارت هديه شب يلدا اين است كه آن را براي هر كسي ميتوانيد بفرستيد. يكي از نقاط باستاني كه اين رسم انجام ميشده، كوهستان ماچوپيچو در پرو است. مراسمي كه در اسكاتلند برگزار ميشود هاگماني نام دارد. خريد كادو شب يلدا اين حمام به صورت ايستاده انجام ميشود. خريد كادو شب يلدا اين مراسم از صبح تا بعد از ظهر آخرين روز پاييز انجام ميشود. آنها اعتقاد دارند كه با اين حمام، نيرويهاي منفي را خود دور ميكنند و همچنين از سرماخوردگي در امان ميمانند. خريد كادو شب يلدا همانطور كه با مراجعه به مشاوران عاطفي اين احساس به آنها دست مي دهد. خريد كادو شب يلدا گاهي حتي با خواندن چند باره غزل مورد نظر، احساس مي كنيد موضوع مطرح شده در آن رابطه اي با حال و فال شما ندارد، در اين صورت مي توانيد از شاهد فال استفاده خريد كادو شب يلدا كنيد. ۳ چرا فال حافظ مي گيرند؟ در تمدن اينكا، اينتي خداي خورشيد بود.|قديمي است. خوردن ميوه و سبزي بخش ديگري از اين جشن است. براي همين منظور هم از كارت تبريك هاي كاغذي و موزيكال هم امكان استفاده خواهيد داشت و به اين صورت شبي خاطره انگيز مي سازيد. مردم در اين مراسم لباسهاي عجيبي ميپوشند؛ لباسها و ماسكهايي به شكل حيوانات، شيطان خريد كادو شب يلدا و فرشتهها. چادري كه به اندازه تمام مسافران جا داشته باشد و در برابر باد و باران ايمن باشد. و همچنين ميتوانيد از ست كيف و كفش هايي كه تم يلدا دارند استفاده كنيد؛ حتما جذاب خواهند بود. در تمدن اينكا، اينتي خداي خورشيد بود. در اين كشورها اين جشن را به عنوان گراميداشت خورشيد برپا ميكنند. اين روز كهن آداب و رسوم خاصي دارد كه بخش عظيم از هويت و ماندگاري شب يلدا در بين ايرانيان نيز مديون همين رسم خريد كادو شب يلدا خريد كادو شب يلدا قديمي است. خوردن ميوه و سبزي بخش ديگري از اين جشن است. نمايش گروههاي طبلزني و رژهي اسكاتلندي مردم با در دست داشتن مشعل، از آداب اين جشن است. ژيلا زن ۳۲ ساله اهل تبريز همينطور كه خاطرات كودكياش را درباره شب يلدا و هديههاي نوعروسان روستاي كاسين ورزقان ورق ميزند، ميگويد: وقتي من بچه بودم يادم است كه براي خواهرهاي بزرگترم شب يلدايي ميآوردند. از ميان شعراي فارسي زبان سعدي و حافظ بيشتر از ديگران از شب يلدا سخن گفتهاند. اگر دوست داريد اين نوشتار را داشته باشيد و مايل به دريافت اطلاعات بسيار بيشتر در مورد خريد كادو شب يلدا لطفا به بازديد از وب سايت ما.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ساعت: توسط:سجاد ياسيني موضوع: